Кошик
+380977623164
Красиві місця Дністровського каньйону
Контакти
Заліщицьке туристичне бюро.
Наявність документів
Знак Наявність документів означає, що компанія завантажила свідоцтво про державну реєстрацію для підтвердження свого юридичного статусу компанії або фізичної особи-підприємця.
+38097762-31-64
+38099190-05-10
+38035542-33-31
Віктор
УкраїнаТернопільська областьЗалещикиСт. Бандеры 6648600
Мапа

Красиві місця Дністровського каньйону

Красиві місця Дністровського каньйону

Заліщицьке туристичне бюро – одна з провідних та досвідчених команд, що проводить сплави красивим каньйоном річки Дністер, яка є третьою за величиною в Україні. Каньйон входить у сім чудес України, тому ті, хто ще не був у нас – ласкаво запрошуємо!

Кілька красивих місць у Дністровському каньйоні, які ви просто мусите побачити
Дністер… Як часто повертаєшся подумки у ті місця, на його схили, пагорби. Чесно кажучи, кожен метр землі Дністровського каньйону дивовижний і своєрідний, тому команда Заліщицького туристичного бюро пропонує вам ТОП найцікавіших на нашу думку місць, які слід відвідати в першу чергу. 

Місто Заліщики. Власне кажучи, в Заліщиках ми закінчуємо багато наших маршрутів, або тут і починаємо наші сплави  до Хотина. Це невеличке містечко, що розкинулося на берегах Дністра, і розташоване у Тернопільській області. Якщо перейдете міст через річку, ви опинитесь вже у Чернівецькій області.  Неподалік на пагорбі відкривається чудова панорама самого міста аналогів якої у світі немає. Місто відоме виноробством через особливий, середземноморський м’який клімат. Саме через це минулого та позаминулого сторіччя в Заліщиках був облаштований курорт для заможних європейців. Місто з’явилося близько 1469 року поряд із селом Добрівляни. Сьогодні Заліщики потроху відновлює свій статус курортного містечка, а Тернопільчани полюбляють його за сонячні пляжі як у минулі часи. 

Джуринський водоспад. Вважається найбільшим рівнинним водоспадом, має висоту 16. Він розташований біля давнього міста Червоногород, яке припинило своє існування ще кілька століть тому, і наразі про місто нагадують тільки розвалини Червоногородського замку. За легендою, водоспад має штучне походження. Коли у Середні віки турки планували захопити фортецю яка була омита водами річки Джурин, вони перерубали кам’яний кряж між двома ділянками річки Джурин, таким чином змінивши тодішнє русло і скерувавши її в іншому напрямку. Та події тих літ уже в минулому а ми завжди відвідуємо Джуринський водоспад в наших турах під час сплавів річкою Дністер та черпаємо енергію, освіжаємось із задоволенням кожного разу сюди повертаємось.

Урочище Пустельня. В цьому урочищі знаходиться печера скит Пустельника, неподалік від якої тече мінеральне джерело. Саме в цьому місці проливаються Дівочі Сльози. Дівчатка, не бійтеся їхати сюди, це лише назва красивого водоспаду, що спадає тоненькими струменями води зі скелі, порослої мохом, як фата нареченої. Купатись тут можна і треба адже вода не тільки освіжить Вас щей подарує вам свою енергію

Острови інь-янь. Нижче селища Хмелева Дністер намив казкової форми острівці, що у певний період року при повній воді виглядають, як символ Інь-Янь. Їх варто спостерігати з високого берегу каньйону. Кажуть, що острови утворилися наприкінці 60-х років внаслідок повені. 

Нагорянські говди. Скелі близ селища Нагоряни Чернівецької області. Пам’ятка розташована у мальовничій Вороновицькій меандрі, і за даними геологів, є залишками давнього бар’єрного рифу. На схід від Нагорян тягнуться Шишкові говди, серед яких виділяються Дід, Баба і Внучка. Назва має сумне походження. За легендою, Бог подарував літньому подружжю донечку, яка виросла і покохала простого сільського парубка. Батьки, завжди бажаючи кращої долі своїй дитині, заборонили їй виходити заміж за бідного парубка, але сватали за багатого чоловіка. Від туги за коханим дівчина кинулася у Дністер з кручі. Сьогодні на скелях майорить національний прапор, а селище Нагоряни є одним із пунктів для відвідування на Дністрі.  

Раковецький замок. Збудований у 17 столітті в селищі Раковець Львівської області, із фортецею для оборони від турецької навали. У 1768 році фортеця згоріла і не була реконструйована. Сьогодні на місці давнього замку залишилися мури і вежі – пам’ятка для туристів. Село дуже маленьке за численністю і нараховує всього 207 чоловік. 

Печера Оптимістична. Найбільша на сьогодні відома печера України, вона також посіла перше місце у книзі рекордів Гіннеса як найдовша печера Євразії. На сьогодні вивчено та досліджено понад 250 км, а ще скільки може ховатися під землею! Вона була відкрита лише у 60-х роках львівськими спелеологами, і з тих пір в ній активно проводяться дослідження, а також туристичні програми. Печера цікава своєю геологією та будовою, кристалами, а також скульптурами, створеними спелеологами, що проводять у ній дослідження. 

Хотин і фортеця. Кінцівка багатьох маршрутів Дністром. Неподалік від Хотина закінчується каньйон, і Дністер тече в долині. Велична стародавня фортеця визирає на туристів з правого берегу Дністра. Саме місто належить до Чернівецької області, а фортеця збудована у XIII столітті. Наразі є пам’яткою архітектури, відкрита для відвідувань як музей. Місто належало свого часу до Київської Русі, Галицько-Волинського князівства, Молдовського князівства, Російської імперії. 

Наша міні-мандрівка добігла кінця, але те, що ми можемо зараз вам розказати – це крапля у Дністрі. Долучайтеся до нашої команди Заліщицького туристичного бюро, з нами ви зможете відкрити набагато більше таємничого Дністра під час сплавів. 
 

facebook twitter
Попередні новини