Кошик
+380977623164
Сплави річкою Дністер на вихідні дні: 10-11, 17-18, 24-25 червня 2017 року.
Контакти
Заліщицьке туристичне бюро.
Наявність документів
Знак Наявність документів означає, що компанія завантажила свідоцтво про державну реєстрацію для підтвердження свого юридичного статусу компанії або фізичної особи-підприємця.
+38097762-31-64
+38099190-05-10
+38035542-33-31
Віктор
УкраїнаТернопільська областьЗалещикиСт. Бандеры 6648600
Мапа

Сплави річкою Дністер на вихідні дні: 10-11, 17-18, 24-25 червня 2017 року.

Сплави річкою Дністер на вихідні дні: 10-11, 17-18, 24-25 червня 2017 року.

Сплав річкою Дністер найкращий відпочинок на вихідні в самому серці Дністровського каньйону. Насичений, цікавий, пізнавальний маршрут та весна, що може бути кращим?

Сплав річкою Дністер в програмі турів вихідного дня!

Вихідні! Що може бути кращим за ці дні? Хіба, що відпочинок в каньйоні річки Дністер! Не проігноруйте свої заслужені вихідні і не проведіть його з пультом телевізора лежачи на дивані та походом до холодильника – це гарантована втома та кволість вашого організму перед початком вашого трудового тижня.

Відпочинок на природі - це заряд енергією, повернення до своїх витоків, першоджерел, інстинктів. Гармонія з природою – це ліки для душі і тіла. Особливо весною організм потребує сонячних ван, свіжого повітря, спокою, тонусу, вітамінів які отримаєте в наших весняних салатиках та багато іншого про яке не описати та через монітор  не передати…!

Ми працюємо кожні вихідні та святкові дні, ми прагнемо показати красу Дністровського каньйону, хочемо показати дивовижної краси світ, що зовсім поруч.

Тривалість 2 дня/1 ніч. Протяжність 27 км. Рівень складності легкий.  950 грн/чол. - все включено!
 В програмі туру вихідного дня сплав річкою Дністер:  відчуєте дух древнього міста якого нема, міста яке мало Магдебурське право, місто що було надто красивим, щоб вижити.., - це місто Червоногород! Побачимо дивовижний каньйон річки, поблукаємо руїнами Червоногородського замку, костелу Діви Марії, заглянемо у підвалини історії.  Відвідаємо дивовижний Джуринський водоспад, який весною є доволі повноводний, адже саме місце розташоване в долині і тут досить  тепло – тому всі шанси і скупатись та отримати чудове відчуття від  гідромасажу самого Джуринського водоспаду. Бонусом програми туру вихідного дня буде похід до водоспаду «Дівочі сльози» де скуштуємо смачної, джерельної водички, що б’є ключем із нашої матінки зелі, оглянемо водоспад та скупаємось, завітаємо до гроту монаха відлюдника в якому збереглись зображення святого Онуфрія. 

Прогулянка зеленим лісом, величний, могутній Дністровський каньйон з красивим ландшафтом, своїми унікальними представниками флори та фауни, смачні гарячі перші, другі страви, узвари, ніч у наметах, вечірня ватра, казкове зоряне небо та наша гостинність під час сплавів річкою Дністер в програмі наших турів вихідного дня. 

Опис запланованих турів вихіного дня  на Дністрі 13-14, 20-21, 27-27 червня 2017 року.

Також не розчаровуйтесь, що на вихідні  вам не вийде  завітати до нас на сплав Дністром, ми організуємо вам відпочинок і в будні дні! Вибирайте любий маршрут а також ми можемо вносити зміни під ваші вподобання.

Пропонуємо триденні, та багатоденні  тури, водні походи. В наших турах ми подбали про все технічне забезпечення для сплаву, стоянок на нічліг, харчування. В ціну турів входить все що необхідно для комфортного, безпечного відпочинку  в умовах дикої природи під час сплаву річкою Дністер!


 

facebook twitter
Попередні новини