Кошик
+380977623164
Прокат катамаранів та спорядження для сплавів річкою Дністер, Серет.
Контакти
Заліщицьке туристичне бюро.
Наявність документів
Знак Наявність документів означає, що компанія завантажила свідоцтво про державну реєстрацію для підтвердження свого юридичного статусу компанії або фізичної особи-підприємця.
+38097762-31-64
+38099190-05-10
+38035542-33-31
Віктор
УкраїнаТернопільська областьЗалещикиСт. Бандеры 6648600
Мапа

Прокат катамаранів та спорядження для сплавів річкою Дністер, Серет.

Для бувалих туристів, що знають Дністер, як свої п’ять пальців ми пропонуємо прокат спорядження. Сплав на катамаранах - ви зможете пройти  великий відтинок  свого маршруту постійно чергуючи веслування з переглядом краєвидів. На катамарані ви зможете розмістити всі свої речі та необхідні речі для табору з продуктами харчування. Допоможемо в організаційних питаннях тарнсферу, доставки спорядження на початок і з кінця маршруту.
facebook twitter
у вигляді галереїу вигляді списку
Здійсніть свою захоплюючу подорож на катамаранах рікою Дністер, Серет, Збруч, використовуючи наше водне спорядження для сплаву! Туристам-водникам, які самостійно зібрались у подорож Дністровським каньйоном і самі організувались на  сплав вам  необхідно добре знати особливості гідрологічного режиму річки Дністер. Водні маршрути річкою Дністер є яскравими і виражаються індивідуальністю та багатоликістю. Ви вже не раз сплавлялись, але на одному і тому ж потоці можна знайти ділянки різної, водності, ширини, глибини з прискоренням течії або з її сповільненням. Дністер красива, привітна річка та по різному вона виглядає  у пори року: взимку, навесні, влітку та восени, у межень та паводок відбуваються певні зміни, які ви маєте враховувати та бути уважними. Завчасно замовляйте прокат спорядження та вибирайте місце сплаву зважаючи на стан під’їзних доріг до ріки, ще важливо, враховувати рівень вашої підготовки та досвід. 
     Ріка Дністер придатна для плавання на каяках, байдарках, катамаранах, надувних плотах та човнах. Ви впевненні  в собі та на Дністрі та не слід нехтувати правилами техніки безпеки, під час свого водного походу. Водний сплав, по Дністрі хоч не є надто екстремальним як на гірських річках, але такий вид туризму все таки відносять до екстремальних виду туризму.
     Тому рекомендуємо проводити свої само-організовані  сплави з допомогою наших інструкторів (надалі супроводжуючий).
Наш супроводжуючий допоможе вам правильно підготувати катамарани до сплаву, розкаже та покаже, як правильно скласти речі на палубу катамарана. Нагадає про правила техніки безпеки та  підгадає про ази керування катамараном. Учасники  такого водного походу перебуваючи на воді мають дослухатись до порад, команд супруводжуючого, щоб уникнути різних не передбачуваних випадків та шанобливо відноситись до орендованого спорядження. На випадок пошкодження катамарана  супроводжуючий здійснить ремонт сам або вжиє заходів щодо вирішення цієї проблеми. Порадить цікаві місця, цікаві об’єкти,  місця для стоянки, буде біля речей туристичного походу під час ваших екскурсій,  тощо. Туристична група, що орендує катамаран має допомогти супроводжуючому  складувати катмарани та спорядження для сплаву на місці ночівлі групи. 
Спорядження для сплаву Дністром є габаритним тому ми самі привозимо та забираємо його після технічного огляду.