Кошик
+380678366572
Контакти
Заліщицьке туристичне бюро.
Наявність документів
Знак Наявність документів означає, що компанія завантажила свідоцтво про державну реєстрацію для підтвердження свого юридичного статусу компанії або фізичної особи-підприємця.
+380678366572Вайбер
+380991066026
Юрій
УкраїнаТернопільська областьЗалещикиСт. Бандеры 66
Мапа

Сплави (рафтинг) річкою Дністер 4 дня.

Каньйон річки Дністер є одним з  семи чудес природи України, простягається на 250 км., а річка Дністер в порівнянні з іншими великими річками є найчистішою річкою Європи. Сплав річкою Дністер дарує своєму подорожньому незабутні заспокійливі пейзажі, що дозволяють з головою зануритися в світ первозданної природи і насолодитися спокоєм і спокоєм цього краю, час тут зупиняється. Річку Дністер здавна люди використовують в своїх цілях, раніше бакораші а тепер організатори сплавів  дарують туристам можливість  любуватися красою Дністровського каньйону. Цікавий відрізок річки Дністер для сплавів від Нижнева до Хотина, тут м'який спокійний плин і покірний характер річки дозволить навіть новачку на чотири дня забути про шалений ритм свого життя та спробувати себе в такому активному виді туризму, як сплави (рафтинг).
 Початок сплавів річкою Дністер проводимо від Нижнева, Незвисько, Устечко, Заліщики з яких часто організовуємо чотириденні сплави Дністром. Сплави річкою Дністер можна планувати по всьому відтинку річки Дністер до Хотина

facebook twitter
у вигляді галереїу вигляді списку

Сплав по Дністру змушує подорожнього відволіктися від життєвої суєти. Природні пейзажі Дністровського каньйону допомагають розслабитися, зарядитися енергією землі і залишити всі проблеми далеко позаду. Сплав річкою Дністер - відпочинок, що зовсім поруч, відпочинок доступний кожному!