Кошик
+380678366572
Контакти
Заліщицьке туристичне бюро.
Наявність документів
Знак Наявність документів означає, що компанія завантажила свідоцтво про державну реєстрацію для підтвердження свого юридичного статусу компанії або фізичної особи-підприємця.
+380678366572Вайбер
+380991066026
Юрій
УкраїнаТернопільська областьЗалещикиСт. Бандеры 66
Мапа

Сплав (рафтинг) річкою Дністер - одноденні тури.

Сплави по Дністру. Пропонуємо одноденні туристично ознайомлювальні тури Дністровським каньйоном. Сплави по Дністру відбуваються кожні вихідні і святкові дні, при необхідності ми працюємо і в будні дні. Ваше побажання для нас закон і тому при наявності групи туристів з 9 чол. і +, ми можемо і в будь-який день організувати вам відпочинок в каньйоні річки Дністер як варіант не запланованих турів, маршрут можемо підлаштовувати під ваші побажання!  Сплави по Дністру саме для Вас і вашої родини. Сплави Дністром не вимагають спеціальної підготовки - річка спокійна, без порогів, а самі берега річки подарують вам насолоду неповторних краєвидів. Також зможете накупатися, відвідати цікаві природні та  історичні пам'ятки якими багатий Дністровський каньйон.
   Сплав по Дністру як одноденна подорож хороша можливість урізноманітнити і прикрасити свій відпочинок вже перебуваючи на відпочинку або просто перебуваючи поблизу каньйону річки Дністер. Позитивні враження від такого короткого знайомства з таким видом відпочинку як сплави по річці Дністер обов'язково залишать вам позитивні враження, а також ви спробуєте себе в такому активному виді туризму і вирішіть для себе - це ваша справа чи ні! Пропонуємо співпрацю і рекомендуємо сплав по Дністру, як хорошу пропозицію туристичним фірмам включити в свої програми подорожей сплав по Дністру. Не менш цікавим буде і проведення корпоративного відпочинку. Про переваги відпочинку та природу Дністровського каньйону можна багато говорити, але потрібно хоч раз тут побувати і на власні очі все побачити. А ми з радістю запрошуємо і беремо на себе всі організаційні питання по спорядженню для сплаву, харчування, екскурсійного супроводу, при необхідності трансферу, ночівлі туристичних груп. Пропонуємо кілька одноденних турів (сплавів) по річці Дністер. Питання зміни маршрутів або сплав по інших маршрутах Дністровського каньйону обговорюються індивідуально. Учасникам наших сплавів Дністром, які вже не перший рік відпочивають з нами знижка - 10%
  Подорожуючи Україною - обов'язково включайте в свою подорож ознайомчі одноденні сплави по річці Дністер. Під час сплаву ви будете головною дійовою особою після інструктора, навчитеся азам управління катамараном, наробите купу гарних фотографій, отримаєте початкові базові знання та навички для рафтингу  вже на гірських річках наших Карпат після Сплаву по Дністру з нами. Наша робота для вашого відпочинку!

facebook twitter
у вигляді галереїу вигляді списку
Сплав по Дністру – це відпочинок від трудових буднів, міської суєти, безликості будівель. В Дністровському каньйоні під час Сплаву по Дністру потрапляєш у світ спокою і тиші тут відчуваєте гармонію з природою, забудетесь про мирське і буденне. Поштовхом до задумів будуть численні красиві пейзажі, безліч джерел, водоспадів, красивих скелястих берегів відвідування природних і штучних печер монахів пустельників, що жили тут сотні років тому на які так багатий каньйон річки Дністер. Хочете побачити все це? Сплав по Дністру буде вашим вдалим вибором для вашого відпочинку.