Кошик
+380678366572
Контакти
Заліщицьке туристичне бюро.
Наявність документів
Знак Наявність документів означає, що компанія завантажила свідоцтво про державну реєстрацію для підтвердження свого юридичного статусу компанії або фізичної особи-підприємця.
+380678366572Вайбер
+380991066026
Юрій
УкраїнаТернопільська областьЗалещикиСт. Бандеры 66
Мапа

Про нас

Сплави по дністру. Пропонуємо одноденні, дводенні, триденні тури а також водні походи річкою Дністер, Серет, Збруч... Відпустка, вихідні  або корпоративний відпочинок також ваші святкування пам’ятних дат - організовуємо в наших турах  Дністровським каньйоном в яких забезпечуємо усім необхідним для комфортного і по-справжньому захоплюючого відпочинку!
Надаємо все спорядження для сплаву  річкою Дністер та  кемпінгу на берегах Дністровського каньйону, прокладені маршрути, туристичне ЕКО харчування, спеціальний інструктаж з греблі, супровід інструктора та відео-фоторепортаж  з сплавів річками- все це буде входити у вашу  програму турів сплави річкою Дністер із Заліщицьким туристичним бюро.
      Пріоритетом  в нашій роботі є  надання виcoкoяkіcного  cepвісу,  який можливий   відпочиваючи далеко від цивілізації - забезпечити максимальний рівень  комфорту для своїх гостей в природніх умовах.
Сплавлятися Дністром можна сім'ями, молодим, старшим чи дітям,  досвідчені інструктори подбають про безпеку сплаву, ознайомлять з елементами техніки веслування, проведуть цікаві екскурсії до визначних куточків краю. А також  під час сплаву екскурсії у цікаві природні та історико-архітектурні перлини західного регіону.

    Сплав (Рафтинг)  річкою Дністер у доброзичливій  aтмoсфeрі своїх друзів, нових друзів, насолода пеpвоздaннoю кpасoю Дністровського каньйону назавжди залишаться  у ваші й пам’яті, як приємні митті вашого відпочинку. Досхочу надихаєтесь, чистим повітрям,  покуштуєте cтpави зі свіжих  місцевих продуктів  приготованими на вогнищі в старовинних казанах,  ознайомитись з місцевими звичаями та відчуєте гостинність нашого краю.

PS: екскурсії м. Заліщики, Джуринським водоспадом, Червоногородським замком, Водоспад "Дівочі сльози", печери Тернопілля (Вертеба, Кришталева....) печерний храм с. Монастирок, сувеніри на  дану тему (групам знижки), харчування туристичних груп (на берегах  Дністровського каньйону, біля Джуринського водоспаду, м. Заліщики – польова креативна кухня 1.2. страви, свіжі домашні продукти, наливочки, узвар тощо)…

   Ми  піклуємося про свою репутацію для нас важливий кожен відгук нашого  туриста, ми прагнемо зберігати свій статус надійного та перевіреного організатора активних турів.  За 10 років діяльності нашого туристичного бюро безліч екскурсійних поїздок Україною та організованих нами сплавів річкою Дністер , Серет ми прагнемо отримати  від Вас схвальні відгуки та позитивні емоції. Серед наших клієнтів як студенти, учні, трудові колективи нашого регіону так і туристи з усієї України, також  юридичні  особи яким можемо надавати пакет усіх необхідних бухгалтерських документів, що підтверджують отримання туристичної послуги. Фізичні особи мають право  укладати договір на туристичне обслуговування, але, у зв’язку із фізичною віддаленістю постачальника послуги та її безпосереднього споживача до моменту початку туру, договір укладається на вимогу туристів.
   За бажанням поштою можна отримати скановані-копії свідоцтва про державну реєстрацію юридичної особи та решту бухгалтерської документації (витрати на послуги поштового зв’язку несе замовник).

Нам довіряють свій відпочинок! Що говорять ЗМІ про нас?
Кожен рік кількість наших туристів, що відпочивали з Заліщицьким туристичним бюро, стає все більшою. Багато із них стали постійними клієнтами та нашими друзями, що заслужено отримують знижку на чергові наші подорожі (екскурсійні поїздки Україною, сплави річкою Дністер, сплави річкою Серет, Збруч….) Кожна наша зустріч то  визначна подія в нашому туристичному житті, яке дарує нам  хороший настрій від  відпочинку.


Наше життя Заліщицького туристичного бюро ми висвітлюємо на сайтах, соц. мережах де на  сторінках регулярно з’являється свіжа інформація про тури, що мають відбуватись найближчим часом, діючі акції та знижки. Через  соц. мережі підтримуємо активний зв'язок із нашими туристами, розміщуємо фото та відео звіт мандрівок. 
І кожного разу ми кажемо – «до нових зустрічей».

Відомості про компанію

Заліщицьке туристичне бюро.
Компанія, що надає послуги
УкраїнаТернопільська областьЗалещикиСт. Бандеры 66
  • +380678366572Вайбер
  • +380991066026
Розрахунковий рахунок 26000346101930, МФО 338545 Облуправління Ощадбанку, код 34853002
2007
Державне підприємство
Інші