Кошик
+380977623164
Сплав по Дністру - активний корпоративний відпочинок на природі
Контакти
Заліщицьке туристичне бюро.
Наявність документів
Знак Наявність документів означає, що компанія завантажила свідоцтво про державну реєстрацію для підтвердження свого юридичного статусу компанії або фізичної особи-підприємця.
+38097762-31-64
+38099190-05-10
+38035542-33-31
Віктор
УкраїнаТернопільська областьЗалещикиСт. Бандеры 6648600
Мапа

Сплав по Дністру - активний корпоративний відпочинок на природі

Сплав по Дністру - активний корпоративний відпочинок на природі

Корпоративний відпочинок – як відпочине так і працюватимете! Активні корпоративні заходи зближують співробітників та є хорошим варіантом спілкування у неформальній обстановці, а корпоративний відпочинок на природі навчить командно діяти.

Літо час відпусток, час відпочинку, час корпоративів, саме літо відкриває безліч можливостей – для подорожей, нових вражень, пізнання нових місць. Звісно, взимку це теж можна робити, але літом і враження зовсім інші, і як то кажуть, сонечко так і шепоче поїхати від задушливих офісів і міських квартир. 
Якщо ви плануєте корпоративні заходи влітку, в нас є для вас багато варіантів. Сплав річкою або рафтинг – чудовий варіант для вашого корпоративну з кількох причин. По-перше, це активний відпочинок на природі, у місцях, що вважаються одним із семи чудес України – Дністровському каньйоні.

По-друге, такий вид відпочинку завжди різноманітний, бо посиденьки в кафе або виїзд на шашлик теж із часом можуть при скучити, особливо, якщо ви працюєте разом по 5, 10, 15 років. По-третє, члени вашого колективу можуть зовсім по-іншому розкритися під час сплаву, адже на сплаві ми єдина команда, і від внеску кожного залежить наш маршрут і наша ціль – тут командна дія перш за все. В четвертих, змінюючи місця, навіть на короткий час, ми змінюємо свої думки, даємо початок чомусь новому і креативному. Тому, не вагайтеся і звертайтеся до нас, бо для нас Дністер – це все життя, і ми його покажемо вам таким, яким він є і був протягом тисячоліть. 


Ми пропонуємо одноденні, дводенні та багатоденні сплави і тури для груп від кількох чоловік до команд по 20 і більше людей, із включеним у вартість спорядженням для сплаву та ночівлі, їжею тричі на день, кавою-чаєм і дозвіллям – забезпечуємо максимум комфорту в природніх умовах. Трансфер від місця збору до стартової точки сплаву також входить у загальну вартість, тому про дорогу вам не треба турбуватися, головне прибути у пункт призначення – зазвичай це місто Заліщики, Тернопіль, або інше залежно від маршруту.

Що таке сплав. Для людини, яка ніколи не ходила річкою на певні дистанції, сплав може здаватися чимось складним і нереальним, але насправді це не так. Сплав – це не професійна гребля і не досягнення якихось рекордів. Саме сплавляння ми завжди урізноманітнюємо походами та екскурсіями, адже за берегом завжди є багато чого цікавого подивитися, а не тільки на річці. Ми також відвідуємо старовинні замки і фортеці, каплички, печери і водоспади, яких на Дністрі просто безліч! Також пропонуємо комбіновані тури в яких і сплав Дністром і дньовки біля Джуринського водоспаду, а також поїздки до печер Вертеба, Кришталева, Оптимістична, язичницького храму в Монастирку, можемо відвідати тепличне господарство та нарвати собі огірочків найсвіжіших… Також для комбінованих турів можемо  сплавитись і річкою Серет.


Речі, які потрібно брати із собою для сплавляння. Оскільки спорядження в нас вже є, від вас потребуються ваші особисті речі, обов’язковими є змінний одяг, оскільки ввечері потрібно одягатись тепліше, міні-аптечка (те, що ви знаєте, може вам знадобитися враховуючи особливості свого організму + марля, бинт та перекис водню на всякий випадок), зручний похідний рюкзак, улюблену сумку для подорожей. Зручне взуття для сплаву та для походів.  Більше про збори на сплав ви знайдете за посиланням. 
На чому ми сплавляємося. Для великих груп в нас є катамарани  і можемо забезпечити сплав  великих компаній, можемо приймати і сто ваших співробітників. Також для невеличких компаній існують каяки або рафти. 
Якщо ви плануєте саме рафтінг, спорядження і підготовка трохи відрізняються, це необхідно узгоджувати і уточнювати індивідуально. Рафтінг на річках Чорний Черемош, та інших, потребує певного досвіду і підготовки, адже ці річки стрімкі і течуть гірськими маршрутами. 
Якщо ви не плануєте сплав, в нас є безліч варіантів для корпоративного відпочинку на природі. Тернопільщина, Хмельниччина, Буковина і Прикарпаття - кожен по-своєму цікавий регіон. Ми також організовуємо походи та екскурсії, маршрут може варіюватися згідно з вашими вподобаннями, що також треба уточнювати із організаторами. Взимку це може бути гірський відпочинок, влітку – походи і вилазки, а також пропонуємо виїздне харчування. 
Якщо ви вже вирішили провести корпоратив не у вашому місті, і визначилися з тим, що відпочинок колективу має бути активним, звертайтеся до нас, і ми організуємо ваш корпоратив з урахуванням всіх побажань. Дністер має багато таємниць для вас. Відкривайте, насолоджуйтеся, вивчайте! 

facebook twitter
Попередні статті