Кошик
+380977623164
Сплав річкою Дністер найкращий відпочинок літом.
Контакти
Заліщицьке туристичне бюро.
Наявність документів
Знак Наявність документів означає, що компанія завантажила свідоцтво про державну реєстрацію для підтвердження свого юридичного статусу компанії або фізичної особи-підприємця.
+38097762-31-64
+38099190-05-10
+38035542-33-31
Віктор
УкраїнаТернопільська областьЗалещикиСт. Бандеры 6648600
Мапа

Сплав річкою Дністер найкращий відпочинок літом.

Сплав річкою Дністер найкращий відпочинок літом.

Рафтинг, сплав цікавий відпочинок.

Сплави на катамарані, каноє нашим могутнім, стрімким, бурхливим, красивим, смарагдовим – Дністром. Зелені круті береги річки Дністер  дійсно перетворюють його влітку на смарагдове джерело. Ми хочемо, щоб і ви побачили Дністер таким чаруючим та неповторним, яким знаємо його ми. Наше Заліщицьке туристичне бюро зробить ваш відпочинок незабутнім та цікавим. Якщо ви живете неподалік, оптимальними варіантами для вас можуть стати вікенд-сплави Дністром: одноденні, дводенні та на більше днів, сплави каньйоном Дністра. Якщо ви живете далеко, ми радимо взяти сплав річкою Дністер на більше днів (3-6), щоб поринути у красу Дністровського каньйону. Трансфер з місця збору та назад ми організуємо також організовуємо  харчування та проживання, забезпечуємо усім необхідним для такого виду відпочинку новачків та бувалих туристів. Туристам зі стажем, що беруть з собою все необхідне для свого відпочинку ми пропонуємо прокат  катамаранів. Радимо спробувати  проведення корпоративів – вони залишаться у вашій пам’яті надовго.


Сплав або рафтинг – це унікальна можливість не тільки активно відпочити, але й познайомитись із місцевою природою, яка у кожному регіоні своєрідна і неповторна, кліматом, та побутом місцевих жителів. Сплавлятись Дністром цікаво, тому що кожне селище або містечко на берегах річки мають свій колорит, звички або навіть архітектуру! Від сонячного міста Заліщики, до руїн середньовічного міста Червоногород, біля якого знаходиться краса Дністра – Джуринський водоспад, і до славнозвісного міста Хотина з його величною фортецею – кожне місто може розказати історії століть. 
Все змінюється з часом, а особливо мінлива вода. Річка Дністер постійно намиває і підточує береги, створює острови, глибокі каньйони і нові форми. Якщо приїдете вчасно влітку, коли річка ще не обміліла, у Шутроминці або Литячі, і трохи спуститеся вниз по течії, ви побачите дивовижне видовище із двох невеликих островів Інь-Янь, розділених смужкою Дністра. Вони міняються, коли Дністер або міліє, або розливається навесні, заливаючи береги островів. 
Сплави Дністром, комбіновані тури з відвідинами цікавих туристичних об’єктів, що поруч серед яких печери Тернопілля, печера Оптимістична, Кришталева, Вертеба, язичницький Храм у с. Монастирок, древні скельні монастирі, руїни древніх замків і фортеці нових часів. 
Не вагайтеся, якщо у вас немає компанії для сплаву – долучайтесь до наших запланованих турів, до наших груп, тому тому такі подорожі – це найкраще місце і для знайомства із новими людьми. До нас приїжджають з усієї України. Доречі, місцеві розповідають, що кожного літа на береги Дністра приїжджає американець українського походження, і літає на дельтаплані! Такі дива )
Якщо у вас набралася велика компанія, плануйте корпоративні заходи на річці, звертайтесь до нас, і ми підберемо для вас найкращий маршрут за вашими вподобаннями. Доречі, сплави річкою Дністер є доволі безпечним видом активного туризму, вік наших туристів різний – від 10 років і більше… Дністер у каньйоні не такий стрімкий, як карпатські річки, тому наші сплави Дністром піді йдуть всім – від початківців до досвідчених туристів. 
Кілька цікавих фактів про Дністер
Дністер. Тече протягом 1352 км і розмежовує дві держави – Україну і Молдову, а в нашій країні ще кілька областей. Він бере початок у Карпатах, де стрімка течія веде його на Південний Схід до Чорного моря. В середній течії його береги утворюють древній каньйон на кшталт каньйону річки Колорадо у США. 
Сплави річкою Дністер є по-своєму неповторним відпочинком, спробуйте провести тут незабутню відпустку, незабутні вихідні, незабутні літні дні на берегах Дністра

facebook twitter
Попередні статті